Mediket Plus šampūnas 100ml

12.58€

  • Kaina: 12.58€

Kosmetika


Šampūnas, skirtas problemiškos, pleiskanojančios, sausos galvos odos ir plaukų priežiūrai.


  • Sudėtyje yra oktopirokso ir klimbazolio medžiagų.
  • Galima naudoti kaip prausimosi gelį.
  • Tinka jautrios ir atopiškos odos priežiūrai, sausiems ir normaliems plaukams.


Mediket Plus – tai dermatologų patvirtintas šampūnas, skirtas mažinti vidutinio sunkumo pleiskanojimui, kai pastebimas didelis pleiskanų atsisluoksniavimas, pleiskanų žvyneliai yra ne tik prie plaukų šaknų, bet ir per visą plauko ilgį, byra nuo plaukų ant pečių. Mediket Plus šampūno sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos, kurios padeda atsikratyti pleiskanų ir turėti švarią galvos odą bei plaukus.


KOKIU ATVEJU NAUDOTI?


Mediket Plus šampūnas naudojamas esant vidutinio sunkumo pleiskanojimui arba kitoms galvos odos problemoms, kurios yra susijusios su per dideliu riebalų išsiskyrimu.


KAIP VEIKIA ŠAMPŪNAS?


Mediket Plus šampūno sudėtyje yra oktopirokso ir kitų aktyviųjų medžiagų derinys, kuris neleidžia daugintis odos paviršiuje grybeliams ir bakterijoms – pagrindiniams pleiskanų atsiradimo sukėlėjams. Šampūnas yra efektyvus esant ne tik sausoms (be padidėjusios riebalų sekrecijos), bet ir riebioms pleiskanoms, kurios atsiranda dėl per didelio riebalų išsiskyrimo. Patikrintas dermatologų.


Naudojimas:sudrėkinus plaukus, įmasažuokite šampūną, kol suputos. Norint pasiekti geriausių rezultatų, palikite 3-4 min., o po to kruopščiai išskalaukite.

Mediket Plus šampūną naudokite 2-3 kartus per savaitę.