ARGITAL Apsauginis kremas kūdikiams nuo iššutimų 50 ml

11.30€

  • Kaina: 11.30€

Kosmetika


ARGITAL APSAUGINIS KREMAS KŪDIKIAMS NUO IŠŠUTIMŲ su trispalvių našlaičių ekstraktu, kuris labai švelniai gydo odos paraudimus, atgaivina ir saugo odą nuo drėgmės.


Žaliojo molio gelis sugeria drėgmės perteklių ir apsaugo, medetkos ramina, dedešvos, turinčios daug gleivių, drėkina ir gaivina, alyvuogių ir migdolų aliejai minkština, o grynas bičių vaškas apsaugo odą.


Sandalmedžių (Mysore Sandalwood) eterinis aliejus kūdikio odelei suteikia švelnų, šiltą ir raminantį aromatą. Argital kūdikių linija yra  mokslinių tyrimų ir bandymų, atliktų kartu su mamomis, kurių kūdikiai sirgo dėl sunkių išbėrimų nuo vystyklų bendras rezultatas. Net trumpą laiką panaudojus Argital kūdikių linijos produktus, net labai sunkios formos išbėrimai išnyksta. Argital kūdikių linija yra visiškai natūrali, be alergenų (pagal LD 2005-02-15 Nr. 50) ir saugi (įrodyta specialiu lopo testu odos dirglumui nustatyti, Pavijos universitete). 100% natūralus produktas, be sintetinių dažiklių, kvapiklių ir konservuojančių medžiagų.


Kaip naudoti: vakare kūdikio odelę nuvalykite Argital valomuoju pieneliu, odelei nudžiūvus, užbarstykite pudros tiesiai ant odelės ir pirštų galiukais ar vatos gabalėliu švelniai paskirstykite ant odos. Uždėkite vystyklą. Ryte kūdikio odelę nuvalykite valomuoju pieneliu, odelei nudžiūvus, patepkite Argital apsauginiu kremu ir švelniai masažuokite kol kremas visiškai įsigers į odą. Tada galite uždėti vystyklą.

Sertifikatai: BDIH - ICEA.


Platintojas: MB Žalia rasa, Odminių g. 7-12, Vilnius, Tel.: +37061266555; +37068660056, el.p.