Salcura Bioskin DermaSpray Purškiama priemonė probleminei kūno odai 100 ml

20.00€

  • Kaina: 20.00€

Kosmetika


Salcura Bioskin DermaSpray purškiama priemonė yra puikus pasirinkimas vietoj įprastinių riebių, sunkiai tepamų kremų (emolientų) ir reguliariai naudojimas leis turėti sveiką viso kūno odą. Ypač patogu naudoti rankų, kojų ir liemens pažeistai odai prižiūrėti bei esant psoriazei, egzemai ir atopiniam dermatitui. Purškiamas skystis yra neriebus, labai greitai susigeria, skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir neleidžia odai išsausėti.


Dėl dermatologiškai patikrintų veikliųjų medžiagų, Bioskin linijos produktai yra efektyvūs, ypač derinant juos tarpusavyje. Norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojame naudoti 2 žingsnių sistemą, kuri sudrėkins, pamaitins ir sumažins odos paraudimus. Kartu naudokite ir Bioskin prausiklius, kurie tinka ir labai jautriai, probleminei viso kūno ir veido odai.


žingsnis:Bioskin DermaSpray purškiklį naudokite kasdien. Jis pasižymi stipriu drėkinančiu poveikiu, o sudėtyje esančios odai svarbios medžiagos greitai susigeria ir skatina odos atsinaujinimą.

Naudokite kaip alternatyvą emolientams.

2 žingsnis: papildomai tepkite Bioskin ZeoDerm kremu, kuris intensyviai drėkina, maitina ir apsaugo pažeistą bei labai sausą odą, ypač paūmėjimų metu. Dėl kremo intensyvaus drėkinamojo poveikio yra stiprina apsauginė odos barjerinė funkcija.

Naudokite kaip alternatyvą hormoniniams kremams.


VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Pagrindinė veiklioji medžiaga yra šaltalankio aliejus, kuris praturtintas omega rūgštimis ir išgaunamas iš natūraliai gamtoje randamų augalų. Taip pat sudėtyje yra saulėgrąžų, vynuogių, levandų, alyvuogių, migdolų aliejai, alavijas.


Bioskin produktų sudėtyje nėra: dirbtinių kvapiklių, natrio laurinsulfato (SLS), parabenų, parafino, lanolino ir hormonų.

100% natūralios kilmės sudedamosios medžiagos.

98% natūralios kilmės produktas.


NAUDOJIMAS

Purškite 3-4 kartus per dieną švariai nuplautą, pažeistą viso kūno odą. Įsigėrus, tepkite Bioskin ZeoDerma kremu.

Tinka naudoti vaikams nuo 12 metų, nėštumo ir žindymo laikotarpiu.


ĮSPĖJIMAS

Tik išoriniam naudojimui. Trumpą laiką gali jaustis perštėjimas dėl veikliųjų medžiagų veikimo. Bandymai su gyvūnais nebuvo atliekami.


Importuotojas: UAB Lenova, Lietuva, tel. +370 699 33586