Dr.Wolz Cardio Care N60

32.25€

  • Kaina: 32.25€

Maisto papildas su kakavos flavanoliais

Kraujo indų elastingumo, kuris prisideda prie normalaus kraujo tekėjimo visuose kraujo induose, kapiliaruose ir organuose, palaikymui


Cardio Care Dr. Wolz dėl didelės kakavos flavanolių koncentracijos padeda palaikyti kraujotakos indų elastingumą ir tokiu būdu užtikrinti tinkamą kraujotaką. Tik tuomet, kai kraujotakos indai yra elastingi, jie gali plėstis ir taip užtikrinti, kad pakankamai maistinių medžiagų ir deguonies pasieks net ir pačius siauriausius kraujotakos indų išsišakojimus (kapiliarus), o per juos – ląsteles. Kakavos flavanoliai tiesiogiai veikia endotelį, t.y. kraujotakos indų ląstelių sieneles, kurios ir suteikia kraujotakos indams elastingumo.


Priešingai, nei kakavos sudėtyje turinčiuose gėrimuose arba šokolade, Cardio Care Dr. Wolz preparate išlaikoma iki 80 % flavanolių, kurie nesuyra fermentuojant, džiovinant ir skrudinant. Be to, lyginant su kakavos sudėtyje esančiais maisto produktais, Cardio Care Dr. Wolz kaloringumas yra minimalus. Norint gauti tiek pat flavanolių, jums reikėtų suvalgyti po vieną šokolado plytelę per dieną, kartu su joje esančiais riebalais, cukrumi ir kalorijomis. 


Cardio Care Dr. Wolz rekomenduojamas žmonėms:

  • besirūpinantiems sveika kraujotaka,
  • besirūpinantiems savo kraujagyslių būkle,
  • norintiems palaikyti sveiką kraujospūdį.

Sveika kraujo tėkmė yra svarbi esant stresui, antsvoriui, treniruojantis ir, iš esmės, visai širdies ir kraujagyslių sistemai.


Sudedamosios dalys:

kapsulių turinys: kakavos ekstraktas** 100 %;

kapsulių apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė.

** su standartizuotu kakavos flavanolių kiekiu


 

Be glitimo, laktozės ir dažiklių. Cardio Care Dr. Wolz tinkamas veganams.

 

Vartojimas: 

Teigiamas kakavos flavanolių poveikis pasireiškia per parą suvartojant 2 kapsules, kuriose yra 200 mg kakavos flavanolių.


Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Pakuotė: 60 kapsulių.