Dr.Wolz Grüntee-Extrakt N120

27.67€

  • Kaina: 27.67€

Maisto papildas

Grüntee-Extrakt su natūraliu vitaminu C, gautu iš malpigijų.

Grüntee-Extrakt sudėtyje yra vertingos žaliosios arbatos sudedamosios dalies koncentruota forma. Taigi, sudėtyje yra didelė dalis tokių natūralių, antrinių augalinių medžiagų, kaip polifenoliams priklausantys katechinai, ypač epigalokatechingalatas (EGCG).

Nuosėdų nebuvimas ir aukšta naudojamos žaliosios arbatos kokybė nuolat tiriami. Sudėtyje esantis natūralus vitaminas C, gautas iš malpigijų, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.


  • 450 mg katechinų iš žaliosios arbatos per dieną
  • Vitaminas C iš malpigijų
  • Saugo ląsteles nuo oksidacinio streso
  • Saugo nuo nuovargio ir išsekimo


Žalioji arbata

Žalioji arbata gaunama iš arbatmedžio Camellia sinensis lapų. Žaliosios arbatos lapai, priešingai nei juodosios arbatos, kuri taip pat gaminama iš šio arbatmedžio, nėra oksiduojami ir fermentuojami. Vadinasi, po derliaus nuėmimo lapai iš karto kaitinami, kad būtų inaktyvinti fermentai. Dėl švelnaus šviežių lapų kaitinimo išsaugoma daug veikliųjų medžiagų. Arbatmedis ir jo paruošimo metodai pirmiausia buvo taikomi Kinijoje, kur žalioji arbata jau daug tūkstančių metų vartojama ne tik kaip gėrimas, bet ir kaip vaistažolė.


Žaliosios arbatos sudedamosios medžiagos

Žaliojoje arbatoje yra naudingų antrinių augalinių medžiagų. Joms priskiriami polifenoliai, ypač tokie flavonoidai (katechinai), kaip epikatechinas (EC), epikatechingalatas (ECG), epigalokatechinas (EGC) ir epigalokatechingalatas (EGCG). Šios sudedamosios dalys dažnai taip pat vadinamos taninais ir suteikia arbatai kartumo skonį. Polifenoliai, katechinai ir EGCG Dr. Wolz žaliosios arbatos ekstrakte pateikiami standartizuota doze, kad preparatą būtų galima naudoti tikslingai. Grüntee-Extrakt naudojamas ekstraktas, kurio kofeino dalis yra mažesnė nei vienas procentas.
Sudėtis:

Trijose kapsulėse yra 750 mg žaliosios arbatos ekstrakto su 735 mg polifenolių (iš jų 450 mg katechinų (iš kurių EGCG – 355 mg)) ir 35 mg vitamino C iš malpigijų.

 Kapsulės apvalkalas sudarytas iš celiuliozės.


Žaliosios arbatos ekstraktas tinkamas veganams. Be gliuteno, laktozės, fruktozės, želatinos, dažiklių.

 

Kiekis: 120 kapsulių

 

Vartojimo rekomendacijos: 3 kapsulės kasdien, užgeriant pasirinktu skysčiu.


Patarimas: įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra ypač svarbūs sveikatai.