Akcija Vitella Zn kremas su cinku, 75 ml

Vitella Zn kremas su cinku, 75 ml

6.77€ 9.67€
  • Kaina: 6.77€

Kosmetika


Kam skirta priemonė


Vitella Zn atkuriamasis kremas yra skirtas nuraminti ir atstatyti sudirgusią ar pažeistą odą. Kremas tinka ne tik kūdikiams, bet ir suaugusiems, ligotiems žmonėms, sportininkams. Dėl kremo veikliųjų medžiagų jį galimą naudoti gydant sutrūkinėjusią odą, atsiradusią dėl žvarbių oro sąlygų bei esant bėrimams.

Vitella Zn kremas padeda prižiūrėti paraudusią, uždegiminę, niežtinčią ir mažais spuogeliais išbertą odą. Tokių problemų dažniausiai atsiranda kūdikiams sauskelnių srityje (vystyklų dermatitas) ir suaugusiems pilvo, pažastų, kirkšnių srityse, moterims po krūtimi.

Sportininkai ir moterys, ypač dviratininkai ir būriuotojai, gali naudoti Vitella Zn iškilus įvairioms odos problemoms. Šiems žmonėms išbėrimai yra labai dažni dėl didelio fizinio krūvio ir, neprižiūrint, oda pradeda šlapiuoti. Netinkama apranga gali pabloginti šias problemas.

Vitella Zn sudėtyje yra subalansuotas vitaminų A ir E, kalcio ir cinko derinys. Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir svarbus natūraliai apsaugai prieš infekcijas. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Kalcis yra mineralinė medžiaga, kuri labai svarbi odos gyjimo procesuose. Cinkas dalyvauja odos gyjimo procesuose. Kremo sudėtyje nėra parabenų, konservantų ir kvapiklių.


Kaip vartoti

Naudokite Vitella Zn kremą sudirgintai odai kasdien keletą kartų per dieną.


Veikliosios medžiagos

Vitaminas A, vitaminas E, kalcis ir cinkas


  • Vitaminas A - tai riebaluose tirpus vitaminas, kuris egzistuoja dviejose natūraliose formose – vitaminas A1 (retinolis) ir vitaminas A2 (3-dehidroretinolis). Vitaminas A organizme gaminamas plonoje žarnoje ir kepenyse iš beta karotino. Retinolis, kaip sudėtinė dalis, būtina rodopsino gamyboje, kuris atsakingas už gebėjimą matyti tamsoje ir atskirti spalvas. Taip pat jis svarbus kraujo kūnelių gamyboje, embriono vystymuisi bei ląstelių sienelių stabilumui.


Esant vitamino A trūkumui organizme gali padidėti odos pleiskanojimas ir keratinizacija, sumažėti imunitetas, padidėti uždegiminių reakcijų tikimybė ir t.t.. Vitamino A šaltiniai: žuvų taukai, kepenys, morkos, kiaušinio trynys ir kai kurios lapinės daržovės.


  • Vitaminas E (tokoferolis). Tokoferolio formų yra labai daug. Vitaminas E atlieka labai svarbų vaidmenį visame organizme ir ypač svarbus nervų sistemai, mažina kraujo spaudimą, pasižymi diuretiniu (šlapimą varančiu) poveikiu, padeda išlaikyti sveiką odą ir plaukus bei svarbus odos gyjimo procesuose. Taip pat tokoferolis skatina ląstelių atsinaujinimą ir yra svarbus antioksidantas (apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų).

Tokoferolio šaltiniai: aliejai, grūdų gemalai, ankštinės daržovės, kiaušiniai ir lapinės daržovės. Tai riebaluose tirpus vitaminas, todėl jį būtina naudoti kartu su riebiosiomis rūgštimis, jeigu norite padidinti jo įsisavinimą.


  • Kalcis yra viena svarbiausių mineralinių medžiagų organizme. Jo dėka tinkamai funkcionuoja širdies, raumenų ir nervų sistemos bei kraujo krešėjimas. Net 99% kalcio žmogaus organizme randami kauluose ir dantyse, o tik 1% - kraujyje ir minkštuosiuose audiniuose. Sumažėjus kalcio kiekiui organizme susilpnėja kaulai (osteoporozė), gali atsirasti periodontitas, širdies virpėjimai, padažnėti širdies plakimas, plaukų slinkimas, odos ligos ir raumenų skausmai (mėšlungis).

Kalcio šaltiniai: pienas ir pieno produktai, sardinės, ikrai, želatina, sojos pupelės, pupelės, brokoliai, lazdyno riešutai, migdolai, špinatai, avižos, tamsi duona, kiaušinio trynys, rudieji dumbliai, alaus mielės ir t.t..


  • Cinkas. Pagal cheminę struktūrą cinkas yra balti milteliai netirpūs vandenyje. Cinkas pasižymi priešbakteriniu, priešgrybeliniu poveikiu. Jis naudojamas kosmetikos ir vaistų pramonėje produktuose, skirtuose jautriai ir probleminei odai, jis dedamas į kremų skirtų aknės pažeistai odai prižiūrėti, apsauginius ir atstatomuosius tepalus, skirtus naudoti esant įvairiems išbėrimams bei odos raminimui po saulės vonių.