Vitella Extreme apsauginis vitamininis kremas, 75 g

10.70€

  • Kaina: 10.70€

Kosmetika


Kam skirta priemonė


Vitella Extreme tai apsauginis vitamininis kremas skirtas sausos, labai sausos odos priežiūrai bei odos regeneracijai skatinti. Kremas odos paviršiuje sudaro apsauginį lipidinį sluoksnį ir neleidžia odai išsausėti. Taip pat apsaugo odą esant ekstremalioms oro sąlygoms ar fizinio krūvio metu. Vitella Extreme kremą galima naudoti veidui, rankoms, kojoms, alkūnių ir kelių odai.


Vitella Extreme apsauginį kremą naudokite esant atopinei odai linkusiai į odos įtrūkimus, niežėjimą ar dilgčiojimą. Tokio tipo oda būna labai sausa ir dažniausiai susijusi su įvairiomis odos ligomis (pvz.: atopinė egzema ar psoriazė). Taip pat kremą galima naudoti jeigu jūsų rankų oda yra dažnai veikiama ekstremalių oro sąlygų, tokių kaip šaltis, lietus ar sausas oras arba yra dažnas kontaktas su įvairiais plovikliais, valymo priemonėmis. Vitella Extreme galima naudoti kūdikių ir vaikų priežiūrai, taip pat ilgalaikiam naudojimui esant įvairioms vaikų dermatozėms.


Kaip vartoti

Vitella Extreme kremas skirtas kasdienei sausos odos priežiūrai. Galima naudoti kelis kartus per dieną.


Veikliosios medžiagos: vitaminas A, vitaminas E ir kalcis


  • Vitaminas A - tai riebaluose tirpus vitaminas, kuris egzistuoja dviejose natūraliose formose – vitaminas A1 (retinolis) ir vitaminas A2 (3-dehidroretinolis). Vitaminas A organizme gaminamas plonoje žarnoje ir kepenyse iš beta karotino. Retinolis, kaip sudėtinė dalis, būtina rodopsino gamyboje, kuris atsakingas už gebėjimą matyti tamsoje ir atskirti spalvas. Taip pat jis svarbus kraujo kūnelių gamyboje, embriono vystymuisi bei ląstelių sienelių stabilumui.


Esant vitamino A trūkumui organizme gali padidėti odos pleiskanojimas ir keratinizacija, sumažėti imunitetas, padidėti uždegiminių reakcijų tikimybė ir t.t.. Vitamino A šaltiniai: žuvų taukai, kepenys, morkos, kiaušinio trynys ir kai kurios lapinės daržovės.


  • Vitaminas E (tokoferolis). Tokoferolio formų yra labai daug. Vitaminas E atlieka labai svarbų vaidmenį visame organizme ir ypač svarbus nervų sistemai, mažina kraujo spaudimą, pasižymi diuretiniu (šlapimą varančiu) poveikiu, padeda išlaikyti sveiką odą ir plaukus bei svarbus odos gyjimo procesuose. Taip pat tokoferolis skatina ląstelių atsinaujinimą ir yra svarbus antioksidantas (apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų).

Tokoferolio šaltiniai: aliejai, grūdų gemalai, ankštinės daržovės, kiaušiniai ir lapinės daržovės. Tai riebaluose tirpus vitaminas, todėl jį būtina naudoti kartu su riebiosiomis rūgštimis, jeigu norite padidinti jo įsisavinimą.


  • Kalcis yra viena svarbiausių mineralinių medžiagų organizme. Jo dėka tinkamai funkcionuoja širdies, raumenų ir nervų sistemos bei kraujo krešėjimas. Net 99% kalcio žmogaus organizme randami kauluose ir dantyse, o tik 1% - kraujyje ir minkštuosiuose audiniuose. Sumažėjus kalcio kiekiui organizme susilpnėja kaulai (osteoporozė), gali atsirasti periodontitas, širdies virpėjimai, padažnėti širdies plakimas, plaukų slinkimas, odos ligos ir raumenų skausmai (mėšlungis).

Kalcio šaltiniai: pienas ir pieno produktai, sardinės, ikrai, želatina, sojos pupelės, pupelės, brokoliai, lazdyno riešutai, migdolai, špinatai, avižos, tamsi duona, kiaušinio trynys, rudieji dumbliai, alaus mielės ir t.t.