Vitella U Nutrilotio maitinamasis drėkinamasis losjonas, 120 ml

11.20€

  • Kaina: 11.20€

Kosmetika


Kam skirta priemonė


Vitella U – maitinamasis losjonas sukurtas aliejų pagrindu, jo sudėtyje yra šlapalo, vitaminų A ir E bei pantenolio, kurie užtikrina odos apsaugą ir regeneraciją. Oda puikiai drėkinama, tampa švelni ir minkšta.

Vitella U maitinamasis losjonas skirtas kasdienei labai sausos, atopinės odos priežiūrai. Jis neleidžia odai išsausėti, skatina atsinaujinimą bei padeda išvengti paūmėjimų.

Vitella U skirtas vaikų ir suaugusiųjų odos priežiūrai esant atopiniam dermatitui ir žvynelinei. Taip pat tinka sausai, suskirdusiai, niežtinčiai, pleiskanojančiai, dilgčiojančiai bei uždegiminei odai prižiūrėti.


Kaip vartoti

Tepti ant švarios odos 2-3 kartus per dieną.


Veikliosios medžiagos

Šlapalas, pantenolis, vitaminas A, vitaminas E ir alyvuogių aliejus


  • Šlapalas yra organinis junginys sudarytas iš anglies, deguonies, azoto ir vandenilio. Tai natūrali medžiaga ir labai svarbi įvairiems organizmo procesams: padidina odos drėgnumą ir sustiprina apsaugines jos funkcijas, skatina odos atsistatymą ir pasižymi priešbakteriniu poveikiu.


Šlapalas yra aptinkamas odoje. Mums senstant jo kiekis pradeda mažėti, todėl oda tampa sausesnė. Sergant įvairiomis ligomis, pvz.: inkstų nepakankamumu, šlapalo kiekis odoje taip pat sumažėja. Šlapalas yra plačiai naudojamas kosmetikoje ir vaistų pramonėje. Produktai, kurių sudėtyje yra šlapalo, puikiai tinka labai sausai ir jautriai odai prižiūrėti.


  • Pantenolis pagal cheminę struktūrą yra vandenyje tirpi medžiaga. Jis gerai žinomas dėl savo regeneruojančių, raminančių ir priešuždegiminių savybių. Kadangi pantenolis geba pritraukti vandenį, jis gerina odos funkcines savybes, skatina medžiagų apykaitą ir mažina plaukų riebalavimąsi bei galvos odos niežėjimą. Padeda išlaikyti sveikus plaukus ir nagus. Pantenolio trūkumas mažina odos elastingumą, todėl atsiranda raukšlės ir greičiau senstama.


Pantenolio trūkumas labiausiai veikia plaukų kokybę, jie praranda blizgesį ir pradeda trupėti. Daugiausia pantenolio yra mielėse, sojoje, ryžių sėlenose, bulvėse, grūduose, lazdynų ir graikiniuose riešutuose, piene ir kai kuriuose vaisiuose bei daržovėse.


  • Vitaminas A - tai riebaluose tirpus vitaminas, kuris egzistuoja dviejose natūraliose formose – vitaminas A1 (retinolis) ir vitaminas A2 (3-dehidroretinolis). Vitaminas A organizme gaminamas plonoje žarnoje ir kepenyse iš beta karotino. Retinolis, kaip sudėtinė dalis, būtina rodopsino gamyboje, kuris atsakingas už gebėjimą matyti tamsoje ir atskirti spalvas. Taip pat jis svarbus kraujo kūnelių gamyboje, embriono vystymuisi bei ląstelių sienelių stabilumui.

Esant vitamino A trūkumui organizme gali padidėti odos pleiskanojimas ir keratinizacija, sumažėti imunitetas, padidėti uždegiminių reakcijų tikimybė ir t.t.. Vitamino A šaltiniai: žuvų taukai, kepenys, morkos, kiaušinio trynys ir kai kurios lapinės daržovės.


  • Vitaminas E (tokoferolis). Tokoferolio formų yra labai daug. Vitaminas E atlieka labai svarbų vaidmenį visame organizme ir ypač svarbus nervų sistemai, mažina kraujo spaudimą, pasižymi diuretiniu (šlapimą varančiu) poveikiu, padeda išlaikyti sveiką odą ir plaukus bei svarbus odos gyjimo procesuose. Taip pat tokoferolis skatina ląstelių atsinaujinimą ir yra svarbus antioksidantas (apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų).


Tokoferolio šaltiniai: aliejai, grūdų gemalai, ankštinės daržovės, kiaušiniai ir lapinės daržovės. Tai riebaluose tirpus vitaminas, todėl jį būtina naudoti kartu su riebiosiomis rūgštimis, jeigu norite padidinti jo įsisavinimą.