LYL Krill Oil Omega-3 N30

15.00€

  • Kaina: 15.00€
  • Prekės kodas: 02
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Maisto papildas


Natūraliai gautas Antarkties krilis (Euphausia superba)


Krilio aliejus yra vienas iš turtingiausių omega-3 šaltinių gamtoje. Šiame aliejuje taip pat gausu antioksidanto astaksantino. Krilio aliejus turi unikalią molekulinę struktūrą jūrų fosfolipidų pavidalu.


Sudėtyje yra dokozaheksaeno ir eikozapentaeno riebiųjų rūgščių, kurios sudaro Omega-3. Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Eikozapentaeno rūgštis ir dokozaheksaeno rūgštis (EPR/DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

Sudėtis:lipidų ekstraktas iš Antarkties krilių (Euphausia superba), 1000 mg dvejose kapsulėse, cholekalciferolis. Kapsulės apvalkalas:želatina, drėgmę išlaikančios medžiagos: sorbitolis ir glicerinas, vanduo1 kapsulėje: 2 kapsulėse:
Jūrinės kilmės fosfolipidai 200mg 400mg
Cholinas 25mg 50mg
OMEGA-3 riebalų rūgštys: 110mg 220mg
DHR (Dokozaheksaeno rūgštis) 60mg 120mg
EPR (Eikozapentaeno rūgštis) 28mg 56mg
OMEGA-6-9 riebalų rūgštys 50mg 100mg
Astaskantinas 50mg 100mg


Vartojimas:
suaugusiesiems: 1–2 kapsulės per dieną arba pagal gydytojo rekomendacijas. Vaikams:1 kapsulė per dieną, jei vaikas yra pakankamai subrendęs, kad galėtų nuryti.Kiekis:
30 vnt (30 g)

Tinka nėščiosioms.

Įspėjimai

Laikyti 5–25 ° C temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje


Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Pagaminta Norvegijoje.


Platintojas:SIA "Pharm&Med", Ryga, Latvija