Citrosept Organic 50 ml

20.98€

  • Kaina: 20.98€
  • Prekės kodas: 24619
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Maisto papildas


Greipfrutų sėklų ekstraktas


Citrosept Organic sudėtyje yra tik trys ingredientai – greipfruto sėklos, vanduo ir vitaminas C. Ekstrakto gamybos metu nenaudojami sintetiniai tirpikliai bei jokie konservantai, saldikliai ir dažomosios medžiagos.

Citrosept efektyvumą garantuoja esminiai ingredientai – aktyviosios medžiagos, išgautos iš greipfruto sėklų ir žievės – bioflavonoidai – ir vitaminas C. Citrosept Organic sudėtyje yra laboratorijoje patikrinta dėl savo efektyvumo aktyviųjų bioflavonoidų dozė – ne mažiau kaip 800 mg bioflavonoidų 100 ml Citrosept (naudojant analizės metodą HPLC-UV). Citrosept paros normoje (45 lašuose) yra 73 mg arba 91% rekomenduojamos vitamino C paros normos.


Sudedamosios dalys:greipfrutų sėklų ekstraktas*(84%); drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis; vanduo; antioksidantas: L-askorbo rūgštis.

*- ekologinis žemės ūkis


Vartojimas: suagusiems ir vaikams rekomenduojama vartoti po 15 lašų Citrosept Organic 3 kartus per dieną, atskiedžiant juos stiklinėje vandens, sulčių, arbatos ar kito gėrimo. Prieš vartojimą supurtykite buteliuką. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Ekstraktą galima vartoti viso šaltojo sezono metu.Maistinės medžiagos

45 lašuose (RMV*%)

Greipfrutų bioflavonoidai

19.5 mg


Įspėjimai: Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Citrusiniams vaisiams alergiškiems žmonėms pavartojus papildo gali paūmėti alerginė reakcija.Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Citrosept Organic ekstraktas yra gaminamas Vokietijoje, pagal SIA "Positive Solutions" (Ryga, Latvija) užsakymą.