Vita D-Lip Liposominis vitaminas D 4000 TV N30

12.99€

  • Kaina: 12.99€

Maisto papildas


Liposominis vitaminas D 4000 T.V., pagamintas pagal patentuotą LIPOSHELL technologiją.

VITA-D-LIP 4000 yra produktas, turintis liposomonį vitaminą D. Šis maisto papildas skirtas suaugusiems su padidintu vitamino D poreikiu. Jis pagamintas pagal patentuotą LIPOSHELL technologiją. Tai leidžia pasiekti itin aukštą vitamino D transportavimo į reikiamą organizmo vietą lygį. LIPOSHELL liposomos yra panašios į žmogaus organizmo ląstelių membranas, todėl šis maisto papildas yra saugus vartoti ir turi aukštą biologinį įsisavinimą. LIPOSHELL liposomos užtikrina ilgalaikį ir stabilų vitamino D poveikį.


  • Be pridėtinio cukraus
  • Be glitimo
  • Be GMO
  • Tinka vegetarams


Vitaminas D:

  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • padeda palaikyti normalią raumenų funkciją;
  • padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę;
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.


Sudėtis:vanduo, glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga), pektinas (stabilizatorius), natūralus citrinų ir apelsinų aromato ir skonio stipriklis, askorbo rūgštis (rūgštingumą reguliuojanti medžiaga), sojų lecitino fosfolipidai (emulsiklis), vitaminas D (cholekalciferolis).


Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį1 paketėlyje/ RMV*
Vitaminas D100 μg = 4000 T.V./ 2000%

* Referencinė maistinė vertė procentais.


Naudojimas:Suaugusiems per dieną vartoti po 1 paketėlį. Prakirpto paketėlio turinį išspausti į stiklinę drungno vandens ir, gerai išmaišius, išgerti. Galima paketėlio turinį išspausti ir tiesiai į burną. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė.


Nėščiosioms ir žindančioms moterims prieš vartojimą būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Prieš vartojimą patartina atlikti vitamino D (25-OH) kraujo tyrimą. Nevartoti, jei yra jautrumas bent vienai maisto papildo sudedamųjų dalių. Kartu nenaudokite kitų produktų, kuriuose yra vitamino D.


Laikyti 5°C – 25°C temperatūroje sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. VITA-D-LIP® 4000 garantuoja tinkamą kokybę 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, jei pakuotė saugoma, laikantis gamintojo  sąlygų, nurodytų ant pakuotės. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo vartoti laikui pasibaigus maisto papildo vartoti negalima.


Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.