DERMA LOTANA Atkuriamasis rankų kremas BASIC 100 ml

8.81€

  • Kaina: 8.81€

Kosmetika


DERMA LOTANA BASIC Koncentruotas atkuriamasis rankų kremas, skirtas akimirksniu sudrėkinti ir suminkštinti sausą rankų odą, suteikti jai daugiau elastingumo.


  • Dvieilių ašaruolių ekstrakte gausu silicio druskų, išsiskiriančių atkuriamosiomis savybėmis ir idealiai apsaugančių odą nuo įtrūkimų.
  • Šlapalas ir glicerinas minkština odą, taip pat užtikrina ilgiau trunkantį drėkinimą, stiprindami odos gebėjimą išlaikyti drėgmę.
  • Net nedidelis šio koncentruoto kremo kiekis išsiskiria ilgalaikiu poveikiusausai odai suteikia švelnumo ir minkštumo.
  • Šis kremas ypač naudingas vandens ar aplinkos veiksnių paveiktai rankų odai.


Net vieną kartą pasitepus kremu odai suteikia minkštumo.Naudojimas;Tepkite kremą kiekvieną kartą, nusiplovę rankas ar panaudoję dezinfekuojamąsias priemones. Masažuojamaisiais judesiais pirštų galiukais paskirstykite nedidelį kremo kiekį ir palaukite, kol įsigers.

Reguliariai naudojant šį kremą oda minkštėja, nyksta įtrūkimai ir sausumo pojūtis.


Naudoti tik išoriškai. * Naudoti tik pagal paskirtį ir laikantis nurodymų. * Vengti patekimo į akis. * Nenaudoti, jei yra jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. * Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. * Nebenaudoti arba kreiptis į gydytoją, jei atsiranda išbėrimas ar sudirgimas. * Nenaudoti, jei oda yra pažeista.Sudėtis:Aqua (Water), Glycerin, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Urea, Stearic Acid, Polygonum Aviculare Extract, Potassium Cetyl Phosphate, Propanediol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Parfum.