DERMA LOTANA Raminamoji alavijų kaukė-želė SEBO BALANCE 125 ml

12.81€

  • Kaina: 12.81€

Kosmetika


DERMA LOTANA SEBO BALANCE Raminamoji alavijų kaukė-želė skirta jautriai, riebiai, probleminei ir mišriai odai.


Vėsinamoji ir raminamoji kaukė-želė, pagaminta iš aukščiausios kokybės alavijų lapų sulčių ekstrakto.

Greitai ir veiksmingai suteikia palengvėjimą, padeda nuraminti, sumažinti paraudimus, nedidelius nudegimus nuo saulės ir kitus odos sudirgimus.  • Alavijai žinomi dėl gebėjimo kaupti vandens atsargas, ši savybė padeda jiems išgyventi net sausringose dykumų vietovės.
  • Užtepus alavijų kaukę Aloe Vera Gel Mask 1520 minučių, ji itin lėtai garuoja, tad gerai vėsina odą ir veiksmingai mažina paraudimus.
  • Aukščiausios kokybės alavijų lapų sulčių ekstraktas itin grynas, jame galima rasti tik Aloino alkaloidų pėdsakų (milijoninių dalelių), todėl ši  kaukė tinka ir jautriai odai.
  • Idealiai tinka kaip neriebus drėkiklis riebiai, probleminei odai, nes veikia raminamai, mažina odos paraudimus ir suteikia sudirgusiai odą komforto pojūtį.
  • Želė taip pat gali būti naudojama kaip gaivinamasis drėkiklis prieš tepant dieninį ar naktinį kremą, skirtą sausai odai, nes padeda sulaikyti drėgmę odoje.


Naudojimas:Užtepti gana storą kiekį ir laikyti ne mažiau kaip 1520 minučių. Kai norimas raminamasis poveikis pasiektas, švelniai nuvalykite perteklių.Naudoti tik išoriškai. * Naudoti tik pagal paskirtį ir laikantis nurodymų. * Vengti patekimo į akis. * Nenaudoti, jei yra jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. * Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. * Nebenaudoti arba kreiptis į gydytoją, jei atsiranda išbėrimas ar sudirgimas. * Nenaudoti, jei oda yra pažeista.Sudėtis:Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer,  Allantoin, Butylene Glycol, Parfum (Fragrance).