Pharmaceris P Ichtilix-Forte Keratolinis skystis galvos odai ir kūnui, 125ml

14.62€

  • Kaina: 14.62€

Keratolinis skystis plaukuotajai galvos odai ir kūnui, mažinantis žvynelinės sukeltą pleiskanojimą.


Priemonė kasdieniam gydymui žmonėms, turintiems žvynelinės sukeltų pakitimų ant plaukuotos galvos ir kūno odos, ir žmonėms, su lėtinėmis, varginančiomis pleiskanomis.

Rekomenduojamas naudoti, siekiant sumažinti žvynelinės ir pleiskanų apraiškas ir normalizuoti eksfoliacijos procesą.

Specializuoto gydymo tikslas pratęsti remisijos laikotarpį.

Rekomenduojamas taip pat profilaktiškai.

Inovatyvi priemonė specialiam gydymui, mažina lėtinių pleiskanų ir žvynelinės pokyčius,  reguliuoja epidermio keratinizacijos procesą.

Praturtinta priemonės receptūra pagrįsta inovatyviu Immuno activator vitaminu D, kuris aktyvuoja vitamino D receptoriaus geną - VDR, kuris koduoja vitamino D receptorius, kad būtų tinkamai sureguliuoti epidermio ragėjimo ir atsinaujinimo procesai.

Pastebimai išlygina odos struktūrą, minkština ją ir atstato jos fiziologines apsaugines funkcijas.

Gluosnio žievės ekstraktas su salicilo rūgštimi švelniai nušveičia suragėjusį epidermį, mažina pleiskanų ir žvynelių matomumą pakitimų vietose, pratęsia remisijos laikotarpį ir padeda išvengti disfunkcijos pasikartojimo.

Antibakterinis DDL kompleksas slopina bakterijų augimą ir apsaugo nuo pakartotinio žvynelių ir pleiskanų formavimosi.

Didelės koncentracijos karbamidas užtikrina galingą keratolitinį poveikį, drėkina ir regeneruoja odą, atkuria jos komfortą ir sveiką išvaizdą.

Priemonė ramina, neutralizuoja epidermio niežulį ir deginimo pojūtį.

Priemonė ypač gerai toleruojama, turi neutralų odai pH.

Neriebina ir neapsunkina plaukų. 


NAUDOJIMAS:

Paūmėjimų laikotarpiais (lėtinis išsausėjimas, atopinis dermatitas, psoriazės paūmėjimas) tepkite kasdien ryte ir vakare ant paveiktų sričių. Pirmiausia ant plaukuotų galvos ir kūno dalių, po to ant drėgnos ar sausos galvos odos, dalijant plaukus šukomis skyriais.

Kiekvieną skyrių purkškite tris kartus paspaudus purkštuvą. Tada švelniai įtrinkite į galvos paviršių. Neskalauti. Profilaktiškai naudoti preparatą kelis kartus per savaitę nakčiai.

Siekiant padidinti gydymo veiksmingumą, įtraukite į kasdieninę priežiūrą Pharmaceris P linijos valomąjį gelį PURI-ICHTILIUM ir kūno kremą BODY-ICHTILIUM.