Mediket Versi galvos ir kūno prausimosi gelis 200 ml

17.50€

  • Kaina: 17.50€

Kosmetika


Odos ir plaukų priežiūrai esant įvairiaspalvei dedervinei ir kitoms paviršinėms grybelinėms odos problemoms.


Dermatologų patikrintas prausimosi gelis naudojamas esant veido ir viso kūno įvairiaspalvei arba rožinei dedervinei (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor), seborėjai (seborėjiniam dermatitui) ar įvairioms grybelinėms odos problemoms.


Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 10 metų.


Mediket Versi prausimosi gelio sudėtyje esantis baltojo ichtiolo ir oktopirokso kompleksas kartu su kitomis sudedamosiomis medžiagomis puikiai tinka įvairiaspalvės arba rožinės dedervinės (Tinea Versicolor, Pityriasis Versicolor) pažeistai odai prižiūrėti, taip pat odai, kamuojamai kitų problemų, pvz.: seborėjos ar atopijos (atopinei odai). Oktopiroksas mažina grybelių ir bakterijų, sukeliančių dedervinę, dauginimąsi. Dėl grybelių (pvz.: Malassezia Furfur ar Pytirosporum Ovale) veiklos odos paviršiuje gali susiformuoti tamsios arba šviesios dėmelės, būdingos dedervinei. Baltasis ichtiolas pasižymi antibakteriniu poveikiu ir reguliuoja riebalų sekrecijos išsiskyrimą.


Reguliariai naudojant Mediket Versi prausimosi gelį, tamsios dėmelės pašviesėja, o šviesios išnyksta po saulės vonių. Priešingai nei universalūs dermatologiniai prausimosi geliai, Mediket Vers gelis mažiau putoja, todėl nedirgina odos. Produktas patikrintas dermatologų.


SVARBU ŽINOTI!


Įtarus odos ligą ar neišnykstant dėmelėms odos paviršiuje, rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatologą.


Naudojimas:

  • dvi savaites kasdien plaukite viso kūno ir galvos odą,
  • po to sekančias dvi savaites naudokite kas antrą dieną.

Gelį įmasažuokite į odą kol susidarys putos ir jas palikite 3 minutes, po to kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Vėliau Mediket Versi gelį naudokite vieną kartą per savaitę.