Pharmaceris P Puri-Ichtilium Valomasis gelis kūno ir galvos odai, 250ml

11.43€

  • Kaina: 11.43€

Valomasis gelis kūno ir galvos odai, reguliuojantis eksfoliacijos procesus.


Specialus gelis kasdieniam kūno ir galvos odos su psoriazės pažeidimais valymui, taip pat tinka naudoti atopinio dermatito paūmėjimų metu.

Rekomenduojamas siekiant nušveisti pernelyg didelį žvynelių sluoksnį ir užkirsti kelią psoriazės pokyčių paūmėjimui ir pasikartojimui. Taip pat rekomenduojama žmonėms, kurių oda yra labai išsausėjusi, varginama odos tempimo pojūčio, niežėjimo ir epidermio pleiskanojimo.

Gelis mažina įkyrius išsausėjimo, niežėjimo ir žvynelių matomumo simptomus psoriazės pažeistose vietose.

Puikiai valo, drėkina, suteikia lygumo galvos ir kūno odą bei skatina odos atsikūrimą.

Formulė praturtinta inovatyviu imuniniu, vitamino D gamybą aktuvuojančiu, skatinančiu vitamino D poveikį. Sugrąžina ląstelių gebėjimą formuoti tinkamą odos barjerinę apsaugą ir reguliuoja negyvų odos ląstelių pasišalinimą. Kartu su gluosnio žievės ekstraktu normalizuoja epidermio proliferacijos procesus, gražinant odai komfortą ir sveiką išvaizdą. Ichtiolis, turintis antiseptinių savybių, kartu su betainu pašalina sudirginimus, mažina galvos ir kūno odos niežėjimo ir deginimo pojūčius. Piroktono olaminas mažina odos pleiskanojimą, neplaukuotose ir plaukuotose vietose (pleiskanos), tuo pačiu užkerta kelią simptomų pasikartojimui. Gelis padeda pratęsti psoriazės remisijos laikotarpį. Gerina plaukų būklę, todėl plaukai tampa lengviau iššukuojami, neriebina plaukų. Sudėtyje nėra muilo. 


NAUDOJIMAS:

Naudokite kasdien ryte ir vakare galvos ir kūno odos valymui, vietoje tradicinių muilų ir šampūnų. Ant drėgnos odos ir plaukų paskirstykite gelį, tada patrinkite sukamaisiais judesiais, kol suputos. Išskalaukite vandeniu. Siekiant padidinti efektyvumą, rekomenduojama naudoti kartu su ICHTILIX-FORTE specialia priemone ir ICHTILIUM priemone kūnui iš Pharmaceris P linijos.