Vitella Versi gelis, 100 ml

10.40€

  • Kaina: 10.40€

Kosmetika


Kam skirta priemonė


Vitella Versi – tai dermatologinis gelis, skirtas viso kūno odos priežiūrai esant įvairioms grybelinės kilmės odos ligoms, pvz.:  įvairiaspalvei dedervinei (Tinea versicolor), rožinei dedervinei (Pityriasis versicolor) ar seborėjai (seborėjinis dermatitas).

Rekomenduojame Vitella Versi gelį naudoti kartu su Mediket Versi prausimosi geliu, kuris taip pat skirtas esant įvairioms dermatologinėms grybelinės kilmės plaukuotos galvos ir viso kūno odos problemoms.

Vitella Versi gelio sudėtyje esantis baltojo ichtiolo ir oktopirokso kompleksas puikiai tinka įvairiaspalvės arba rožinės dedervinės (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor) pažeistai odai prižiūrėti, o taip pat odos problemoms, kurios susijusios su niežėjimu, pvz.: seborėjai ar atopijai (atopinei odai). Oktopiroksas mažina grybelių ir bakterijų, sukeliančių dedervinę, dauginimąsi. Baltasis ichtiolas pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu poveikiu ir reguliuoja riebalų sekrecijos išsiskyrimą. Jeigu Vitella Versi gelį naudosite reguliariai, tamsios dėmelės pašviesės, o šviesios išnyks po saulės vonių. Produktas dermatologiškai patikrintas.


Kaip vartoti

Tepkite geliu odos pažeistas vietas vieną kartą per dieną. Švelniai įmasažuokite (1-2 minutes) kol susigers. Prieš naudojimą rekomenduojama nusiprausti Mediket Versi geliu. Naudokite abu produktus 3-4 savaites. Tolesnei priežiūrai galima naudoti tik Mediket Versi prausimosi gelį (4-5 savaites). Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 10 metų.

Skirtingai nuo Mediket Versi prausimosi gelio, Vitella Versi gelis yra paliekamas ant odos ir nuplaunamas sekančio maudymosi metu.


Veikliosios medžiagos

Oktopiroksas, baltasis ichtiolas


  • Piroktono olaminas arba oktopiroksas pasižymi plačiu priešgrybeliniu bei antibakteriniu poveikiu ir ypač svarbu, kad jis veikia Malassezia furfur grybelį, kuris yra ant kiekvieno žmogaus sveikos odos paviršiaus. Susidarius nepalankioms sąlygoms grybelis pradeda sparčiau daugintis, atsiranda odos sudirgimai, formuojasi pleiskanos ir pasireiškia kitos odos problemos.


Laboratoriniuose tyrimuose (in vitro) taip pat buvo nustatytas labai platus oktopirokso priešgrybelinis poveikis, ypač prieš Malassezia šeimos grybelius (mažiausia oktopirokso koncentracija, kuri slopina Malassezia šeimos grybelius yra 63 μg/ml). Piroktono olaminas taip pat pasižymi ir stipriu antibakteriniu poveikiu (veikia įvairių rūšių bakterijas).


  • Baltasis ichtiolas, dar kitaip vadinamas ichtamoliu, yra medžiaga išgaunama iš bituminių skalūnų distiliavimo būdu. Dėl savo išskirtinių regeneracinių savybių baltasis ichtiolas tapo labai populiarus dermatologijoje ir kosmetikos gamyboje. Ši medžiaga yra naudojama įvairių ligų, tokių kaip aknė, seborėjinis dermatitis, peroralinis dermatitis, atopinio dermatito, psoriazės ir kai kurių odos grybelinių susirgimų gydymui ir profilaktikai. Kosmetikoje jis vis plačiau naudojimas kaip sudėtinė priežiūros priemonių dalis.


Baltasis ichtiolas pasižymi priešuždegiminiu, priešgrybeliniu, antibakteriniu, antiseptiniu ir antiseborėjiniu poveikiu, mažina odos niežėjimą, minština suragėjusią odą, gerina kraujotaką ir neleidžia susidaryti pleiskanoms. Produktai su baltuoju ichtiolu skatina odos atsinaujinimą.