Pharmaceris F SPF50+ Nr.2, Apsauginė maskuojamoji skysta pudra, 30ml

20.70€

  • Kaina: 20.70€

Rekomenduojama visiems odos tipams, įskaitant hiperjautrią ir sudirgintą aplinkos dirgiklių (fotoalergija) ir mechaninių veiksnių (estetinės medicinos procedūrų, gydymu lazeriu, šveitimu) veikiamą odą.

Rekomenduojama žmonėms, linkusiems į odos spalvos kitimą, arba kai yra padidėjusi rizika pigmentacijos atsiradimui: vartojant tam tikrus medikamentus, kai vyksta uždegimo procesai, arba nėštumo metu, taip taip pat žmonėms, sergantiems albinizmu.

Speciali skysta pudra užtikrina auksčiausią apsaugą nuo saulės spindulių ir efektyviai neleidžia padidėti esamiems odos spalvos pokyčiams arba atsirasti naujiems.

Smulkūs pudros pigmentai nepriekaištingai maskuoja odos defektus, ilgam padengia odą, išlygina odos struktūrą ir suteikia sveiką odos spalvą.

Inovatyvi, imuno-stimuliuojamoji  Leukine-BarriereTM formulė ramina ir mažina dirginimą, atsirandantį dėl išorinių ar mechaninių veiksnių.

Raminantis lino ekstraktas atkuria odos fiziologinę pusiausvyrą, stiprina jos lipidinį sluoksnį ir skatina greitą atsinaujinimą.

Pudra neapkrauna odos, neužkemša porų, neskatina komedonų susidarymo.

Priemonė labai gerai toleruojama, nesausina odos.


Naudojimo nurodymai:

Priemonę tolygiai paskirstyti ant veido odos. Palaukti, kol įsigers. Naudoti dienos metu.