Fitotal 500 ml

35.00€

  • Kaina: 35.00€

Maisto papildasSudėtis:vanduo, džiovinti avižų ir kviečių stiebai, džiovinti dilgėlės (lot.Urtica) lapai ir šaknys, džiovinti rykštenės (lot.Solidaga) žiedai, džiovinti siauralapio gauromečio (lot. Chamerion angustifolium) lapai ir žiedai, džiovinti paprastosios trūkažolės (lot. Cichorium intybus) lapai ir stiebai, džiovinti vaistinės dirvuolės (lot. Agrimonia eupatoria) lapai ir stiebai, džiovinti paprastojo kiečio (lot. Artemisia vulgaris) lapai ir stiebai, džiovinti karčiojo kiečio (lot. Artemisia absinthium) lapai ir stiebai, džiovinti beržų (lot.Betula) lapai, džiovinti takažolės (lot. Polygonum avicularea) lapai ir stiebai.


Maisto papildas ruošiamas vartojimo dienos išvakarėse.

15-50 ml maisto papildo sumaišoma su 200 ml šilto (apie +40  °C) virinto vandens ir 1/3 arb. šaukštelio cukraus, medaus ar fruktozės. Gautas skystis paliekamas nakčiai ir geriamas kitą dieną. 


Paruoštą maisto papildą rekomenduojama gerti tris kartus per dieną lygiomis dalimis prieš valgį: iš ryto, 30 min. prieš pietus ir prieš miegą.Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.