Dr.Wolz Sanuzella ZYM Sportsline N14 + N14

30.15€

  • Kaina: 30.15€

Sanuzella ZYM sportsline – treniruotėms ir varžyboms. Sėkmingai išbandytas tyrimais. Specialiai sukurtas sportininkams, siekiantiems sutrumpinti regeneracijos laiką, pagerinti rezultatus ir ištvermę (patvirtina Freiburgo universiteto  tyrimai).

Sutrumpina atsistatymo laiką. Stiprina imuninę sistemą. Didina fizinį pajėgumą.

 

Grynasis kiekis: 280 ml (buteliukuose) + 6 g (kapsulėse).

Pakuotę sudaro: 14 buteliukų po 20 ml ir 14 kapsulių.

 

Produktą sudaro:

Dr. Wolz® fermentinės mielių ląstelės. Pagamintos  specialaus Dr. Wolz fermentacijos deguonimi proceso metu . Biologiškai aktyvių ingredientų gausa  daro jas ypatingas.

Fitocheminės medžiagos. Biologiškai aktyvios augalinės medžiagos, kurios saugo augalus nuo žalingo aplinkos poveikio, pvz., likopenas iš pomidorų – natūralus ir naudingas žmonėms.

Flavonoidai. Iš citrusinių vaisių, vadinamasis hesperidinas.

30 mg kofermento Q10 paros dozė. Sustiprina biologiškai aktyvių ingredientų poveikį ląstelėms, yra ypač naudingas esant padidėjusiam fiziniam ir protiniam krūviui.

 

Vartojimas: Sanuzella zym Sportsline yra koncentratas. 1 buteliuko turinys turi būti skiedžiamas 150 ml pasirinkto gėrimo (pvz., obuolių sultimis) ir suvartojamas valgio metu, kartu išgeriant kapsulę su fitocheminėmis medžiagomis, – tai yra paros dozė.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.