Thymuskin CLASSIC Šampūnas 200 ml

32.09€

  • Kaina: 32.09€

Kosmetika


Dermatologinė sistema THYMUSKIN CLASSIC nuo nestipraus plaukų slinkimo ir aktyvinanti naujų plaukų augimą, tiek vyrams, tiek moterims.


  • Sudėtyje yra GKL-02 aktyviojo komplekso + papildomos priežiūros sudedamosios dalys
  • Derinkite su visais kitų linijų THYMUSKIN serumais
  • Sistema: šampūnas ir serumas, skirti naudoti kasdien
  • Labai efektyvus ir be šalutinio poveikio
  • Dermatologiškai patikrinta

THYMUSKIN CLASSIC sistema yra specialiai sukurta siekiant kovoti su visų tipų ir visų stadijų plaukų slinkimu. Gali būti naudojama ir kaip profilaktinė priemonė. Valomasis šampūnas švelniai nuvalo galvos odą nuo nešvarumų ir jau aprūpina ją aktyvia priemone.


THYMUSKIN sėkmė kovojant su plaukų slinkimu tiek moterims, tiek vyrams yra pagrįsta GKL-02 komplekso biologiniu aktyvumu – sintezuoto negyvūninės kilmės užkrūčio liaukos peptidų kompleksu. GKL-02 sustiprina ir suaktyvina plaukų ir odos imuninę sistemą. THYMUSKIN padidina plaukų folikulų gyvybingumą ir sumažina ląstelių nykimo procesą. Visa tai pagerina plaukų šaknies (folikulo) veiklą augimo fazėje (anageno fazė). Nepažeisti plaukų folikulai vėl yra aktyvuojami, formuojasi nauji plaukai, o plauko augimo fazė žymiai pailgėja. THYMUSKIN gali suaktyvinti plaukų augimą plikose vietose, kurios atsirado ne vėliau kaip 3 metų laikotarpyje.


Šampūno sudėtis: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PARFUM, BETAINE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, HYDROLYZED SILK, COUMARIN, LINALOOL, AMYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, BUTYLENE GLYCOL, CI 42090, SYNTHETIC THYMUS HYDROLYSATE.


Naudojimas: Plaukite plaukus šampūnu ir palikite juos trumpam GKL-02 komplekso įsisavinimui, po to nuskalaukite. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu.


Visi THYMUSKIN produktai yra koncentruoti, vartokite atsargiai. Mes rekomenduojame: naudoti mažiau, bet dažnai.