SYALOX 300 Plus N20

22.00€

  • Kaina: 22.00€

Tai aukštos molekulinės masės hialurono rūgšties maisto papildo tabletės (HR molekulinė masė daugiau nei 2,8 mln Daltonų) su patentuota formule.

Skirtas tik mitybos reguliavimui esant degeneraciniams sąnąrių bei jungiamojo audinio pakitimams, susijusiems su amžiumi, fiziniu krūviu, trauma ar uždegimu.


Hialurono rūgštis yra pagrindinė priemonė, atsakinga už sąnarių bei sausgyslių sutepimo savybes, sinovijos skystį, kuris užtikrina normalų sąnarių judėjimą. Esant kremzlės degeneraciniams pokyčiams, trūkstant sinovijos skysčio, atsiranda sąnario skausmai, sustingimas, patinimas, progresuoja artrozė.


Pagrindinės Syalox 300 Plus tablečių sudėtyje esančios veikliosios medžiagos tai: 300 mg aukštos molekulinės masės Hialurono Rūgštis ir 100mg Boswelia serrata ekstraktas.

Hialurono rūgšties molekulė pasižymi galingu hidrofiliškumu: pritraukia 200 kartų už save didesnį vandens kiekį bei neleidžia jam pasišalinti iš audinių. Tokiu būdu atkuria sąnariuose ir kitur esančiuose jungiamuosiuose audiniuose drėgmę, elastingumą bei atstato sąnarių sinovijos skystį. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tik aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis absorbuojasi kremzliniame audinyje, atstatydama sinovijos skystį sąnaryje ir sumažina artrozės progresavimą.

Boswellia serrata ekstraktas nuo seno naudojama kaip priemonė nuo uždegimo ir skausmo. Įrodyta, kad Bosvelijų rūgštys stabdo leukotrienų gamybą ir taip slopina uždegiminius procesus. Jose esančios medžiagos mažina audinių pabrinkimą, skatina kraujo pritekėjimą į uždegimo paliestus sąnarius, skatina pažeistų kraujagyslių sienelių gijimą. Klinikiniai tyrimai patvirtino, jog bosvelijos yra naudingos gydant osteoartritą ir reumatoidinį artritą.


SYALOX 300Plus sudėtis:

300 mg - aukštos molekulinės masės (<2,8 mln Daltonų) hialurono rūgštis;

100 mg - pluoštinė bosvelija (Boswellia serrata), kurioje 10mg Alpha Keto Bosvelijos rūgštis


Vartojimas: 1 tabletė per dieną, prieš valgį arba valgio metu užgeriant stikline vandens.

Rekomenduojamas gydymo-vartojimo kursas 2 mėn.


Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.