Dr.Wolz Colostrum Immun N125

26.74€

  • Kaina: 26.74€

Karvių priešpienio (krekenų) kapsulės su dideliu natūralaus laktoferino kiekiu ir folio rūgštimi.

 

Pakuotė: 125 kapsulės.

 

Colostrum Immun Dr. Wolz padeda palaikyti  organizmo  atsparumą stresams bei keičiantis sezonui, tokiu būdu padėdamas įveikti sezonines ligas. Teigiamą Colostrum Immun Dr. Wolz poveikį sukelia daugelio natūralių ir vertingų ingredientų visuma, kuri kartu ir teigiamai veikia žarnyno mikroflorą.

Colostrum Immun Dr. Wolz pagamintas iš karvių, kurios ganosi Naujosios Zelandijos ganyklose, priešpienio (krekenų). Šis pienas yra praktiškai pilnai nuriebalinamas, imuninės sistemos baltymai koncentruojami ir išdžiovinami švelniu, tausojančiu būdu. Tai geriausių ir vertingiausių ingredientų, randamų karvių priešpienyje, koncentratas, turintis savyje daugiau nei 20 % imunoglobulino G (IgG) bei 3% laktoferino. Kapsulių apvalkalas yra atsparus skrandžio rūgščiai ir apsaugo IgG nepakitusį iki jo įsisavinimo žarnyne.

olostrum Immun Dr. Wolz sudėtyje yra natūralūs koncentruotos formos ingredientai, tokie kaip biologiškai aktyvūs baltymai, amino rūgštys ir mikroelementai. Colostrum Immun Dr. Wolz vartojimą rekomenduojama derinti su Zell Oxygen® Immunkomplex Dr. Wolz vartojimu, kurio sudėtyje esančios fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® kartu su jose esančiais gliukanais stimuliuoja organizmo apsaugines ląsteles ir imuninę sistemą, o Colostrum Immun Dr. Wolz sudėtyje yra imuninę sistemą palaikančių medžiagų (IgG).

 

Sudedamosios dalys:

kapsulių turinys: karvių priešpienio koncentratas (99,8 %), folio rūgštis;

kapsulių apvalkalas: Hydroxypropyl methyl celiuliozė.

 

Vartojimas:

Rekomenduojama paros dozė - 5 kapsulės per parą, suvartojant jas iškart valgio metu ar dalijant dozę į kelias dalis. Kapsulės, esant poreikiui, gali būti atidaromos ir turinys suvartojamas kartu su nekarštu maistu ar gėrimu.

Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.