ELGON GH-REVERSE žilų plaukų atsiradimą atitolinantis šampūnas ANTIGREY 250 ml

15.80€

  • Kaina: 15.80€

Kosmetika


Šampūnas su revoliucine technologija „Greyverse“ padeda atitolinti žilų plaukų atsiradimą. Švelniai valo visų tipų plaukus ir galvos odą, drėkina ir suteikia žvilgesio. Stimuliuoja melanino gamybą ir mažina oksidacinį svogūnėlio stresą, tokiu būdu padidina plaukų pakartotinę pigmentaciją ir sulėtina žilų plaukų atsiradimo procesą. Be SLS ir dirbtinių dažiklių./ pH 5.


Vertingi aktyvūs ingredientai:

  • „Redoxina 2.0“ – novatoriškas kompleksas, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis ir augalinis keratinas. Intensyviai drėkina ir stiprina plaukus, gerina elastingumą, pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis;
  • „Greyverse™“ – biomimetinis peptidas, kuris stimuliuoja melanogenezę (t.y. už melanino gamybą atsakingų melanocitų gamybą) ir mažina oksidacinį stresą plauko svogūnėlyje, tokiu būdu padidinant plaukų pakartotinę pigmentaciją;
  • pantenolis (B5 provitaminas) – drėkina, minkština ir kondicionuoja plaukus, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir išsausėjimo.


Naudojimas:paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant švarių drėgnų plaukų ir švelniai pamasažuoti. Laikyti kelias minutes. Išskalauti. Jeigu reikia, procedūrą galima pakartoti. Rekomenduojama kartu naudoti „Elgon GH-Reverse“ losjoną.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens.

Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu. Patikrinta dermatologų. Pagaminta Italijoje.